Om oss

 INTRO INRED startade sin verksamhet 2004 och är nu en av de ledande aktörerna med bäst renommé inom Homestyling i Göteborg. Förutom Homestyling har INTRO INRED också haft flera stora uppdrag med inredning av offentlig miljö. I vår Portfolio finns Helhetskoncept/Inredning av: Steinbrenner Nybergs butiker & kaféer, Kafé Tukan Universeum, Asso di Quadri Restaurang Centralstationen Stockholm, Himmel & Hav Restaurang Arlanda, On my way Brasseri Arlanda, Foodcourt/Deli Landvetters flygplats, Luleå Airport väntsal, Coop Forum Restaurang Vårt kök, RSM kontor och mycket mer.
 
 

 VÅRA MEDARBETARE

Wictoria Ostrelius

VD / Inredningsdesigner

wictoria@introinred.se
DIREKT: 031-384 64 00

Petra Kapocs

Verksamhetschef Homestyling

petra@introinred.se
DIREKT: 031-384 62 20

Alexandra Munkberg Nevala

Inredningsarkitekt

Anna Burno

Inredningsstylist

anna.b@introinred.se
DIREKT: 031-384 64 02

Erik Josefsson

Inredningsstylist

erik@introinred.se
DIREKT: 031-384 64 03

Lisa Holmnäs

Inredningsstylist

lisa@introinred.se
Mammaledig

Karin Ljung

Inredningsstylist

karin@introinred.se
DIREKT: 031-384 64 06

Petronella Hagby

Inredningsstylist

petronella@introinred.se
DIREKT: 031-384 64 09

Ann-Louise Sjölund Norling

Inredningsstylist

ann-louise@introinred.se
DIREKT: 031-384 64 05